Krmítko pre vtáky HOUSE 12x25,8cm červené

Výrobca: KOOPMAN Kód tovaru: CY8900780-1
Krmítko pre vtáky HOUSE 12x25,8cm červené
Výrobca: KOOPMAN Kód tovaru: CY8900780-1

Nakŕmte malé a stredne veľké vtáky!Veľké a farebné krmítka pre vtáky sú ideálne na povzbudenie voľne žijúcich vtákov, aby zostali okolo vášho domu a vo vašej záhrade a aby sa kŕmili či hniezdili. Doplnte do krmítka obľúbené semienka či slnečnicové jadierka… Pokračovať

Farba:
Cena s DPH
18.00 €
Cena bez DPH
15.00 €
Môžete si kúpiť 3 ks
Skladom

Nakŕmte malé a stredne veľké vtáky!

Veľké a farebné krmítka pre vtáky sú ideálne na povzbudenie voľne žijúcich vtákov, aby zostali okolo vášho domu a vo vašej záhrade a aby sa kŕmili či hniezdili. Doplnte do krmítka obľúbené semienka či slnečnicové jadierka a uvidíte ako radi budú chodiť do vašej záhrady.

Moderný, unikátny, nezvyčajný a zábavný dizajnový domček na kŕmenie pre vtáky je dostupný v 3 zaujímavých farbách – červenej, zelenej a šedej – a pútavý dizajn domčeka na kŕmenie pre vtáky znamená, že cez okno jasne uvidíte, koľko krmiva zjedli alebo kedy treba krmivo doplniť. 

Jednoduchý domček je vyrobený z odolného lakovaného kovu s kontrastnou sivou kovovou strechou namiesto plastu. To znamená, že všetka voda môže odtiecť a predmet nebude hniť, čím sa predĺži jeho životnosť.

Jednoduché zavesenie na akýkoľvek strom, krík, balkón, okno, konzolu, závesný kôš s očkom na zavesenie, ktoré je súčasťou každého domčeka na kŕmenie vtáčikov - môžete ho dokonca zavesiť na tyč alebo ho len tak položiť na stôl.

Stačí rozložiť kovové bidielka, naplniť kŕmidlo pre voľne žijúce vtáky, ktoré sa môžu začať kŕmiť. Kŕmidlo pre vtáky sa ľahko udržuje v čistote. Stačí odstrániť striešku, opláchnuť alebo vykefovať a podľa potreby doplniť. 

Táto položka je dodávaná kompletne zmontovaná v originálnej krabici a bola by roztomilým doplnkom každej záhrady alebo dokonalým darčekom pre každého milovníka prírody vo vašej rodine.

Výhody:

  • Jedinečný a nezvyčajný dizajn v originálnej krabici z neho robí dokonalý darček pre nadšencov divokej prírody.
  • Ekologický, tento farebný gadget na kŕmenie vtákov znamená, že voľne žijúce vtáky sa v zimných mesiacoch začnú hrnúť do vašej záhrady pri hľadaní bežného jedla.
  • Môže byť doplnený všetkými semienkami, ako je mak, alebo orechmi, ako sú arašidy, aby sa populácia dravých voľne žijúcich vtákov vo vašej oblasti počas zimných mesiacov dobre nasýtila.

Vlastnosti:

  • Pojme 440 g semien alebo ovocia ako nakrájané jablko a ľahko sa čistí. Stačí odstrániť strechu, vyčistiť a naplniť. Semená môžu byť klované cez drôtené pletivo alebo vhodené do zásobníka na spodok.
  • Táto záhradná kŕmna stanica pre vtáky je 2-poschodový domček s utesnenými plastovými oknami, aby sa zabezpečilo, že semená nevypadnú z držiaka.
  • Farebne lakovaná kovová konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele v 3 pútavých farbách (červená, zelená alebo šedá) s praktickou plechovou strechou.

Technické údaje:

  • Materiál: oceľ
  • Veľkosť: 12 x 12 x 25,8 cm ( d x š x v )
  • Hmotnosť: 0,454 g.
Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie.